Počuli ste už tento Vedátorský podcast? Sliny, DNA a naša vlastná budúcnosť

V jednej z mnohých skvelých epizód Vedátorského podcastu, ktoré sa točia okolo fyziky, vesmíru a vedeckých tém všeobecne, sa rozpráva so Samuelom alias Vedátorom a jeho kolegom Jozefom naša CEO, Michaela Šišková. 

Spoločne debatujú o DNA. Deoxyribonukleová kyselina je nositeľkou genetickej informácie bunky, riadi rast, delenie a regeneráciu buniek v našom tele. Samuel, Jozef a Michaela postupne prechádzajú cez históriu analýzy DNA, prvé objavy a prečítanie ľudského genómu až po súčasnosť. Okrem toho Michaela vysvetľuje, ako fungujú naše DNA testy, prečo nám stačí vzorka slín, ako prebieha analýza, čo je jej výsledkom a ako môžu ľudia využiť tieto informácie vo svoj prospech. 

Vypočujte si obľúbený Vedátorský podcast na tému: Sliny, DNA a naša vlastná budúcnosť vo svojej obľúbenej podcastovej aplikácii. 

https://open.spotify.com/embed/episode/4Rdmu9lpbrAFjdr6LUplJL

Ďalšie podcastové aplikácie, kde si môžete vypočuť túto epizódu: 

Zdroj fotografií

  1. www.freepik.com
dominik illek, dna era

Mgr. Dominik Illek

Chief Marketing Officer

Dominik má viac ako 9 rokov skúseností s marketingom a PR. Pracoval pre medzinárodné spoločnosti a z pozície Head of Marketing pre sieť co-workingových centier viedol medzinárodný tím ľudí v piatich krajinách. Od leta 2020 je súčasťou tímu DNA ERA. Je zodpovedný za marketingovú a komunikačnú stratégiu značky.

Podobné články